درباره گردش پی

فعالیت‌های گردش پی از سال 1398 و با هدف توسعه خدمات فین‌تک در حوزه گردشگری آغاز شده است. در همین راستا گردش پی موفق به کسب مجوزهای پرداخت‌یاری و پرداخت‌سازی از شاپرک گردیده است؛ و بر مبنای این مجوزها به ارائه مجموعه کاملی از سرویس‌های مدیریت تراکنش‌های مالی مدرن پرداخته است. سرویس‌های گردش پی علاوه بر کسب‌وکارهای حوزه گردشگری، نیاز سایر کسب‌وکارهای کوچک و بزرگ به این خدمات را نیز پوشش می‌دهد. مجوزهای دریافتی از شاپرک و کیفیت بالای سرویس‌های ارائه شده از سوی گردش پی، موجب اعتماد روزافزون سازمان‌های گوناگون به این مجموعه شده است.

سرویس‌های گردش پی

سرویس‌های گردش پی شامل افتتاح حساب به صورت غیر حضوری و بدون نیاز به حضور در شعبه، درگاه پرداخت آنلاین، گردش لینک با قابلیت پرداخت موبایلی از طریق QR Code، کیف پول الکترونیکی و پرداخت‌های Contactless است. این روش‌ها از مدرن‌ترین متدهای پرداخت در دنیای فناوری هستند؛ و به دلیل ساده کردن فرآیند انجام تراکنش‌های مالی در سرویس‌های مبتنی بر وب‌سایت و اپلیکیشن موبایل برای کاربران نهایی، مورد توجه کسب‌وکارهای ارائه‌دهنده این سرویس‌ها قرار گرفته‌اند.

برخی از سرویس‌های گردش پی نظیر زیرساخت کیف پول الکترونیکی از طریق وب‌سرویس در اختیار کسب‌وکارهای گوناگون قرار می‌گیرد؛ تا از طریق آن بتوانند توسعه محصولات خود را با هزینه بسیار کمتر و سرعت بیشتر انجام دهند.